De organisatiestructuur van vv Scharn ziet er in seizoen 2016-2017 als volgt uit:

 

Hoofdbestuur

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Voorzitter voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Wubbo Mulder Secretaris secretariaat@scharn.nl ┬ –
Sacha Habets Penningmeester penningmeester@scharn.nl 06-46273617
Michiel Bemelmans Activiteiten activiteiten@scharn.nl 043-3633551
Marij van Bun Kantinebeheer marijvanbun@hotmail.com 06-47671806

Commissie Jeugd

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Voorzitter voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl ┬ –
Tomas Burlet Wedstrijdsecretaris wsjeugd@scharn.nl 06-57555032
Jean Heunen Materialen materialen@scharn.nl 06-52377830
Jolanda van Hooren Materialen / stagiairs stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Marcel Eijkenboom TJ┬ Co├Ârdinator ABC meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom TJ Co├Ârdinator DEF meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom JO19-co├Ârdinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom JO17-co├Ârdinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Cheng Vermanen JO15-co├Ârdinator c.vermanen@gmail.com 06-51597532
Danny Smeets JO13-co├Ârdinator dfmsmeets@gmail.com 06-50227399
Armand Beijers JO11-co├Ârdinator bayer_79@hotmail.com 06-52342545
Richard vd Boorn JO9-co├Ârdinator richke11@live.nl 06-48013074
Michiel Bemelmans JO7-co├Ârdinator jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Roel van de Ven JO7-co├Ârdinator
Kaatje Jansen Meisjes co├Ârdinator kaatje.jansen70@gmail.com 06-51364942
Hans van Deurse Toernooien toernooien@scharn.nl 06-51540889

Commissie Senioren

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin ┬ Voorzitter a.i. senioren@scharn.nl 06-28961112
Miep Goessen ┬ Secretaris miep.goessen@hotmail.com 043-3621279

Commissie Dames en Meisjes

Naam Functie Emailadres Telefoon
Jolanda Aerts-Smitsmans Algehele co├Ârdinatie jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Kaatje Jansen Technische co├Ârdinatie kaatje.jansen70@hotmail.com
Tomas Burlet Wedstrijdzaken wsjeugd@scharn.nl 06-57555032
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl
Ben Koetsier Trainer Dames

Commissie Wedstrijdsecretariaat

Naam Functie Emailadres Telefoon
Tomas Burlet Jeugd en Senioren wsjeugd@scharn.nl 06-57555032

Commissie Sponsoring

Naam Functie Emailadres Telefoon
No├źl Penders Co├Ârdinator sponsoring@scharn.nl 06-44410618
Sacha Habets Budgetbeheerder penningmeester@scharn.nl ┬ 06-46273617
Henny Jamin Bestuur voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Commissie Ledenadministratie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marc Vissers Ledenadministrateur ledenadministratie@scharn.nl 06-23408620
Sacha Habets Contributie penningmeester@scharn.nl 06-46273617
Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815


Commissie Sportiviteit en Respect

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ruud Goossens Voorzitter sportiviteit@scharn.nl ┬ –
Wubbo Mulder Bestuur sportiviteit@scharn.nl ┬ –
Tomas Burlet Lid sportiviteit@scharn.nl 06-57555032
Fred Leclaire Lid sportiviteit@scharn.nl 06-43734843
Commissie Kantinezaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marij van Bun Voorzitter kantinezaken marijvanbun@hotmail.com 06-47671806
Sacha Habets Bestuurslid penningmeester@scharn.nl 06-46273617
Rolf Martens Budgethouder rolf.martens@home.nl 043-3626269
Harry Duyckaerts Inkoop harryduyckaerts@hotmail.com 06-55154693
Veerle Servais Planning veerleservais@live.nl ┬ –
Huub Steinbusch Accommodatie pasquale_919@hotmail.com 06-47338880

Commissie Toernooien
Naam Functie Emailadres Telefoon
Hans van Deurse Voorzitter toernooien@scharn.nl 06-51540889
Tomas Burlet Lid wsjeugd@scharn.nl 06-57555032
Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Dirk Lagerweij Lid dirk.lagerweij@gmail.com ┬ –
Ton Pereboom Lid tpereboom@ziggo.nl ┬ –
Math Jongen Lid math.jongen@kpn.com 06-53186893
Cheng Vermanen Lid

Girls Cup Maastricht
Naam Functie Emailadres Telefoon
Michiel Bemelmans Voorzitter jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
Manon Pilet Secretaris girlscupmaastricht@scharn.nl 06-29544215
Jolanda Smitsmans Budgethouder jsmitmans@gmail.com 06-53982480
Siebolt Folkertsma Lid sietum@gmail.com 06-51887413
Frans Thewissen Lid ┬ – 06-51363166
Tomas Burlet Lid wsjeugd@scharn.nl 06-57555032
Karin Penders Lid karin.penders@kpnmail.nl 06-11111677

Commissie Activiteiten
Naam Functie Emailadres Telefoon
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
Marij van Bun Lid secretariaat@scharn.nl 06-47671806
Miep Goessen Lid miepgoessen@hotmail.com 043-3621279
Oy Kroon Lid fam.kroon@kpnmail.nl 06-10413044
Karin Kroon Lid nuju40gf@kpnmail.nl 06-81952290
Monique Geraerts Lid monique.geraerts@ziggo.nl ┬ –

Commissie Website
Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin ┬ Bestuurslid website voorzitter@scharn.nl 06-28961112
┬ Vacature! Webmaster webmaster@scharn.nl
Tom Maussen ┬ Beheerder Facebook ┬ – ┬ –
Vacature! Beheerder social media
Vacature! Editor
Inge van St. Fiet ┬ Editor ┬ – ┬ –

Commissie Accommodatiebeheer
Naam Functie Emailadres Telefoon
Wubbo Mulder Voorzitter secretariaat@scharn.nl
Jan Smeets Co├Ârdinator exploitatie accommodatie@scharn.nl 06-10481103
Sacha Habets Budgethouder penningmeester@scharn.nl 06-46273617
Huub Steinbusch Lid pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Jean Heunen Lid materialen@scharn.nl 06-41709975
Theo van den Heuvel Lid tvdheuvel@home.nl 06-41016521

Commissie Personeelszaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marij van Bun Bestuurslid personeel secretariaat@scharn.nl
Jolanda van Hooren Stage-co├Ârdinator stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Commissie Financi├źn
Naam Functie Emailadres Telefoon
Sacha Habets Voorzitter penningmeester@scharn.nl 06-46273617
Jan Ramaekers Jeugd jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
Miep Goessen Senioren miep.goessen@hotmail.com 043-3621279
Jolanda Smitsmans Belastingen jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Rolf Martens Kantinezaken rolf.martens@home.nl 043-3626269
Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Sacha Habets Accommodatiebeheer penningmeester@scharn.nl 06-46273617
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815

Technische commissie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Huub Steinbusch Voorzitter pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Henny Jamin Hoofdbestuur voorzitter@scharn.nl
John Voorham Lid
Jean Petri Lid
Theo Heunen Lid
Jean Heunen Lid
Marcel Eijkenboom Jeugd
Math Jongen Lid
Ralph Nicolai Lid
Mike Dreezens Lid

Commissie Goede Diensten
Naam Functie Emailadres Telefoon
Henry Lahaye Voorzitter ┬ tom_maussen@live.nl ┬ –
Jean Petri Lid ┬ – ┬ –
Ton Aerts Lid ┬ – ┬ –