De organisatiestructuur van vv Scharn ziet er in seizoen 2016-2017 als volgt uit:

 

Hoofdbestuur

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Voorzitter voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Wubbo Mulder Secretaris secretariaat@scharn.nl ┬ –
Michiel Bemelmans Activiteiten activiteiten@scharn.nl 043-3633551

Commissie Jeugd

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Voorzitter voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl ┬ –
Jean Heunen Materialen materialen@scharn.nl 06-52377830
Jolanda van Hooren Materialen / stagiairs stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Marcel Eijkenboom TJ┬ Co├Ârdinator ABC meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom TJ Co├Ârdinator DEF meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom JO19-co├Ârdinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom JO17-co├Ârdinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Cheng Vermanen JO15-co├Ârdinator c.vermanen@gmail.com 06-51597532
Cheng Vermanen JO13-co├Ârdinator c.vermanen@gmail.com 06-51597532
Armand Beijers JO11- en JO12-co├Ârdinator bayer_79@hotmail.com 06-52342545
Cyrille Moers Waarnemend
JO11- en JO12-co├Ârdinator
cyrille.Moers@maastricht.nl 06-25085153
Richard vd Boorn JO8-, JO9- en JO10-co├Ârdinator richke11@live.nl 06-48013074
Michiel Bemelmans JO7-co├Ârdinator jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Roel Spronken JO7-co├Ârdinator roel.spronken@vodafone.com
Jolanda Smitsmans Meisjes co├Ârdinator jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Hans van Deurse Toernooien toernooien@scharn.nl 06-51540889

Commissie Senioren

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin ┬ Voorzitter a.i. senioren@scharn.nl 06-28961112
Miep Goessen ┬ Secretaris miep.goessen@hotmail.com 043-3621279

Commissie Dames en Meisjes

Naam Functie Emailadres Telefoon
Jolanda Aerts-Smitsmans Algehele co├Ârdinatie jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Technische co├Ârdinatie
Wedstrijdzaken wsjeugd@scharn.nl
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl
Ben Koetsier Trainer Dames

Commissie Wedstrijdzaken

Naam Functie Emailadres Telefoon
Senioren wsjeugd@scharn.nl
┬ Marcel Eijkenboom Jeugd wsjeugd@scharn.nl ┬ 06-22603183

Commissie┬ Scheidsrechters

Naam Functie Emailadres Telefoon
┬ Danique Eijkenboom Jeugd en Senioren Danique2212@live.nl ┬ 06-37167827

Commissie Sponsoring

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Bestuur voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Commissie Ledenadministratie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marc Vissers Ledenadministrateur ledenadministratie@scharn.nl 06-23408620
Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815


Commissie Sportiviteit en Respect

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ruud Goossens Voorzitter sportiviteit@scharn.nl ┬ –
Wubbo Mulder Bestuur sportiviteit@scharn.nl ┬ –
Lid sportiviteit@scharn.nl
Fred Leclaire Lid sportiviteit@scharn.nl 06-43734843
Commissie Kantinezaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
Rolf Martens Budgethouder rolf.martens@home.nl 043-3626269
Harry Duyckaerts Inkoop / planning harryduyckaerts@hotmail.com 06-55154693
Huub Steinbusch Accommodatie pasquale_919@hotmail.com 06-47338880

Commissie Toernooien
Naam Functie Emailadres Telefoon
Hans van Deurse Voorzitter toernooien@scharn.nl 06-51540889
Lid wsjeugd@scharn.nl
Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Dirk Lagerweij Lid dirk.lagerweij@gmail.com ┬ –
Ton Pereboom Lid tpereboom@ziggo.nl ┬ –
Math Jongen Lid math.jongen@kpn.com 06-53186893
Cheng Vermanen Lid

Girls Cup Maastricht
Naam Functie Emailadres Telefoon
Michiel Bemelmans Voorzitter jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
Manon Pilet Secretaris girlscupmaastricht@scharn.nl 06-29544215
Jolanda Smitsmans Budgethouder jsmitmans@gmail.com 06-53982480
Siebolt Folkertsma Lid sietum@gmail.com 06-51887413
Frans Thewissen Lid ┬ – 06-51363166
Lid
Karin Penders Lid karinpenders1@gmail.com 06-11111677

Commissie Activiteiten
Naam Functie Emailadres Telefoon
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
Miep Goessen Lid miepgoessen@hotmail.com 043-3621279
Oy Kroon Lid fam.kroon@kpnmail.nl 06-10413044
Karin Kroon Lid nuju40gf@kpnmail.nl 06-81952290
Monique Geraerts Lid monique.geraerts@ziggo.nl ┬ –

Commissie Website
Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin ┬ Bestuurslid website voorzitter@scharn.nl 06-28961112
┬ Vacature! Webmaster webmaster@scharn.nl
Tom Maussen ┬ Beheerder Facebook ┬ – ┬ –
Vacature! Beheerder social media
Vacature! Editor
Inge van St. Fiet ┬ Editor ┬ – ┬ –

Commissie Accommodatiebeheer
Naam Functie Emailadres Telefoon
Wubbo Mulder Voorzitter secretariaat@scharn.nl
Jan Smeets Co├Ârdinator exploitatie accommodatie@scharn.nl 06-10481103
Bart Post Budgethouder b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
Huub Steinbusch Lid pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Jean Heunen Lid materialen@scharn.nl 06-41709975
Theo van den Heuvel Lid tvdheuvel@home.nl 06-41016521

Commissie Personeelszaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jolanda van Hooren Stage-co├Ârdinator stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Commissie Financi├źn
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jan Ramaekers Jeugd/toernooien jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
Miep Goessen Senioren miep.goessen@hotmail.com 043-3621279
Jolanda Smitsmans Belastingen jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Rolf Martens Kantinezaken rolf.martens@home.nl 043-3626269
Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Bart Post Accommodatiebeheer b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815

Technische commissie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Huub Steinbusch Voorzitter pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Henny Jamin Hoofdbestuur voorzitter@scharn.nl
Jean Petri Lid
Theo Heunen Lid
Jean Heunen Lid
Marcel Eijkenboom Jeugd
Math Jongen Lid
Ralph Nicolai Lid

Commissie Goede Diensten
Naam Functie Emailadres Telefoon
Henry Lahaye Voorzitter ┬ tom_maussen@live.nl ┬ –
Jean Petri Lid ┬ – ┬ –
Ton Aerts Lid ┬ – ┬ –