De organisatiestructuur van vv Scharn ziet er in seizoen 2020-2021 als volgt uit:

Hoofdbestuur

  Naam Functie Emailadres Telefoon
Ben van Keulen Voorzitter a.i.
Commissie Sponsoring
Commissie Sportiviteit & Respect
voorzitter@scharn.nl
Cheng Vermanen Vice-voorzitter
Jeugd commissie
Commissie Accommodatiebeheer
Toernooi commissie
Website commissie
c.vermanen@gmail.com
Marcel Andrien Penningmeester a.i.
Commissie Financiën
Commissie Kantinezaken
penningmeester@scharn.nl
Vacature Vice-penningmeester
Commissie Financiën
Website commissie
secretariaat@scharn.nl
Tineke ‘t Lam Secretaris a.i.
Secretariaat
Commissie Personeelszaken
Commissie Ledenadministratie
secretariaat@scharn.nl
Michiel Bemelmans Activiteiten commissie
Commissie Dames/meisjes
Toernooi commissie
Girls Cup Maastricht
jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Patrick Cortenraede Jeugd commissie
Commissie Dames/meisjes
pnmcortenraede@hotmail.com
Annelies Linssen Commissie Kantinezaken
Commissie Activiteiten
Fränzl  Kieszl Senioren commissie
Technische commissie
Commissie Accommodatiebeheer
senioren@scharn.nl

 
Commissie Jeugd

Naam Functie Emailadres Telefoon
  Cheng Vermanen Voorzitter c.vermanen@gmail.com  –
  Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl  –
  Richard vd Boorn Materialen materialen@scharn.nl 06-20973643
  Jolanda van Hooren Stagiairs stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
  Sokratis Panteleou TJ Coördinator JO14-JO19 panteleousokratis@gmail.com
  Armand Beijers TJ Coördinator JO7-JO13 armandbeijers@gmail.com 06-52342545
  Ernie Janssen JO17-JO19-coördinator ernie.janssen@hotmail.com
  Danny Smeets JO14-JO15-coördinator dfmsmeets@gmail.com
  Armand Beijers JO13-coördinator armandbeijers@gmail.com 06-52342545
  Erik Blauwbroek JO10-, JO11- en JO12-coördinator kirstenerik@home.nl 06-53968052
  Michiel Bemelmans JO7-, JO8- en JO9- coördinator jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
  Jolanda van Hooren Meisjes/dames coördinator jolandavanhooren@ziggo.nl 06-83603903
Senioren/Technische commissie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Franz Kieszl Voorzitter/Bestuur senioren@scharn.nl
Mike Dreezens Lid
Sokratis Panteleou Jeugd
Miep Goessen Lid
Henny Jamin Lid
Math Jongen Lid
Jack Moelands Lid
Jordy Nypels Lid
Huub Steinbusch Lid
Michel Ziesemer Lid

Commissie Dames/Meisjes
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jolanda van Hooren Algehele coördinatie jolandavanhooren@ziggo.nl 06-83603903
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl
Patrick Cortenraede Bestuur
Jolanda van Hooren Technische coördinatie jolandavanhooren@ziggo.nl 06-83603903
Wedstrijdzaken wsjeugd@scharn.nl
Nancy van den Boorn Lid
Resie Soudant Lid
Ben Koetsier Trainer Dames
Arno Kuppen Trainer Dames
Lars Selbach Trainer Meisjes

Commissie Wedstrijdzaken

Naam Functie Emailadres Telefoon
Sokratis Panteleou  Senioren  wssenioren@scharn.nl  –
Tomas Burlet  Jeugd  wsjeugd@scharn.nl 06-575 550 32

Commissie Scheidsrechters

Naam Functie Emailadres Telefoon
Roger Schleipen Jeugd en Senioren scheidsrechters@scharn.nl
Loukianos Panteleou Jeugd en Senioren scheidsrechters@scharn.nl

Commissie Sponsoring

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ben van Keulen Bestuur  voorzitter@scharn.nl
  Sacha Habets Budgetbeheerder  sponsoring@scharn.nl
Beatrice Dormans Lid  sponsoring@scharn.nl
Henny Jamin Lid  sponsoring@scharn.nl 06-28961112
  Jean Heunen Lid  sponsoring@scharn.nl
Luc Weijmans Lid  sponsoring@scharn.nl 06-29054225
Commissie Ledenadministratie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marc Vissers Ledenadministrateur ledenadministratie@scharn.nl 06-23408620
  Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815


Commissie Sportiviteit en Respect

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ruud Goossens Voorzitter sportiviteit@scharn.nl  –
  Ben van Keulen Bestuur sportiviteit@scharn.nl  –
  Joep Peters Lid sportiviteit@scharn.nl  –
  Fred Leclaire Lid sportiviteit@scharn.nl  –
Vertrouwenscontactpersoon
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Anne Bemelmans vertrouwenscontactpersoon@scharn.nl  –
Commissie Kantinezaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Marcel Andrien Bestuur penningmeester@scharn.nl
  Annelies Linssen Bestuur kantine@scharn.nl
  Vacature Algehele coördinatie kantine@scharn.nl
  Marij van Bun Werving & selectie kantine@scharn.nl
  Rolf Martens Budgetbeheerder kantine@scharn.nl
  Harry Duyckaerts Inkoop kantine@scharn.nl
  Huub Steinbusch Techniek kantine@scharn.nl
  Sacha Habets Planning week / Contacten leveranciers kantine@scharn.nl
  Charlotte van Keulen Planning weekend kantine@scharn.nl
Commissie Toernooien
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Hans van Deurse Voorzitter toernooien@scharn.nl 06-51540889
   Tomas Burlet Lid  –  –
   Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
   Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
   Dirk Lagerweij Lid dirk.lagerweij@gmail.com  –
   Ton Pereboom Lid  –
 Math Jongen Lid math.jongen@kpn.com 06-53186893
 Cheng Vermanen Bestuur c.vermanen@gmail.com
 Björn Biesmans Lid
 Roger Schleipen Lid
 Richard vd Boorn Lid
Girls Cup Maastricht
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Michiel Bemelmans Voorzitter jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
   Manon Pilet Secretaris girlscupmaastricht@scharn.nl 06-29544215
   Sacha Habets Budgethouder budgetbeheerder@scharn.nl
   Siebolt Folkertsma Lid sietum@gmail.com 06-51887413
   Karin Penders Lid karinpenders1@gmail.com 06-11111677
   Tomas Burlet Lid  –  –
  Jolanda van Hooren Lid stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Commissie Activiteiten
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
 Annelies Linssen Bestuur
   Miep Goessen Lid miepgoessen@hotmail.com 043-3621279
   Oy Kroon Lid fam.kroon@kpnmail.nl 06-10413044
   Nancy van den Boorn Lid  –
   Tiny Spronken Lid  –
   Denise Moust Lid  –
   Katja Sleijpen Lid  –
   Bjorn Biesmans Lid  –

Commissie Website
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Cheng Vermanen  Bestuur website cie c.vermanen@gmail.com
 Stephan Viertel  Bestuur website cie
 Ton Pereboom  Webmaster webmaster@scharn.nl
 Tom Maussen  Beheerder Facebook tom_maussen@live.nl  –
 Vacature!  Beheerder social media

Commissie Accommodatiebeheer
Naam Functie Emailadres Telefoon
Cheng Vermanen Voorzitter  c.vermanen@gmail.com
  Jan Smeets Coördinator exploitatie  accommodatie@scharn.nl 06-10481103
  Bart Post Budgethouder  b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
  Huub Steinbusch Lid  pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
  Ben van Keulen Externe contacten  benvankeulen@icloud.com
  Jean Heunen Lid  kleding@scharn.nl
  Franz Kieszl Lid algemeen  kleding@scharn.nl 06-20034044

Commissie Personeelszaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Jolanda van Hooren Stage-coördinator stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
 
Commissie Financiën
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Marcel Andrien Penningmeester a.i. penningmeester@scharn.nl
  Jan Ramaekers Jeugd/toernooien financien@scharn.nl
  Miep Goessen Senioren financien@scharn.nl
  Jolanda Smitsmans Belastingen financien@scharn.nl
  Rolf Martens Kantinezaken financien@scharn.nl
  Roger van Kan Contributie financien@scharn.nl
  Bart Post Accommodatie beheer financien@scharn.nl
Gerard Thiessen Contributie financien@scharn.nl
Sacha Habets Sponsoring financien@scharn.nl
Roy van Wunnik Assurantiën financien@scharn.nl
Commissie Goede Diensten
Naam Functie Emailadres Telefoon
Henry Lahaye Voorzitter  tom_maussen@live.nl  –
  Jean Petri Lid  –  –
  Ton Aerts Lid  –  –