De organisatiestructuur van vv Scharn ziet er in seizoen 2018-2019 als volgt uit:

Hoofdbestuur

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Voorzitter
Wedstrijdzaken a.i.
Scheidsrechters a.i.
Sponsor commissie
voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Bj├Ârn Flos Penningmeester penningmeester@scharn.nl
Stephan Viertel Vice-penningmeester
Meiden/dames
Kantine commissie
Website commissie
vicepenningmeester@scharn.nl
Roel Peters Secretaris
Kantine commissie
secretariaat@scharn.nl
Wubbo Mulder Sportiviteit & Respect
Accommodatie commissie a.i.
Michiel Bemelmans Activiteiten commissie
Jeugd commissie
Meiden/dames
Toernooi commissie
Girls Cup Maastricht
jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Patrick Cortenraede Jeugd commissie
Meiden/dames
pnmcortenraede@hotmail.com
Fran├žois Frijns Jeugd commissie
Technische commissie
Kantine commissie
f.frijns@wxs.nl
Jordy Nypels Senioren commissie
Technische commissie
Website commissie
j.nypels@home.nl
Cheng Vermanen Jeugd commissie
Toernooi commissie
Website commissie
c.vermanen@gmail.com
Michel Ziesemer Senioren commissie
Technische commissie
michelziesemer@hotmail.com

Commissie Jeugd

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Voorzitter voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl ┬ –
Jean Heunen Materialen materialen@scharn.nl 06-52377830
Jolanda van Hooren Materialen / stagiairs stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Marcel Eijkenboom TJ┬ Co├Ârdinator ABC meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom TJ Co├Ârdinator DEF meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom JO19-co├Ârdinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Marcel Eijkenboom JO17-co├Ârdinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Cheng Vermanen JO15-co├Ârdinator c.vermanen@gmail.com 06-51597532
Cheng Vermanen JO13-co├Ârdinator c.vermanen@gmail.com 06-51597532
Armand Beijers JO11- en JO12-co├Ârdinator bayer_79@hotmail.com 06-52342545
Marcel Eijkenboom Waarnemend
JO11- en JO12-co├Ârdinator
meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Richard vd Boorn JO8-, JO9- en JO10-co├Ârdinator richke11@live.nl 06-48013074
Erik Blauwbroek JO8-, JO9- en JO10-co├Ârdinator kirstenerik@home.nl 06-53968052
Michiel Bemelmans JO7-co├Ârdinator jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Roel Spronken JO7-co├Ârdinator roel.spronken@vodafone.com
Jolanda Smitsmans Meisjes co├Ârdinator jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Hans van Deurse Toernooien toernooien@scharn.nl 06-51540889
Senioren/Technische commissie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jordy Nypels Voorzitter j.nypels@home.nl
Michel Ziesemer Voorzitter michelziesemer@hotmail.com
Fran├žois Frijns Hoofdbestuur f.frijns@wxs.nl
Mike Dreezens Lid mikedreezens@hotmail.com
Marcel Eijkenboom Jeugd meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Miep Goessen Lid miep.goessen@hotmail.com
Henny Jamin Lid voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Math Jongen Lid math.jongen@kpn.com 06-53186893
Huub Steinbusch Lid pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Roy van Wunnik Lid

Commissie Dames en Meisjes

Naam Functie Emailadres Telefoon
Jolanda Aerts-Smitsmans Algehele co├Ârdinatie jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl
Patrick Cortenraede Bestuur
Stephan Viertel Bestuur
Technische co├Ârdinatie
Wedstrijdzaken wsjeugd@scharn.nl
Resie Soudant Lid
Ben Koetsier Trainer Dames

Commissie Wedstrijdzaken

Naam Functie Emailadres Telefoon
┬ Marcel Eijkenboom ┬ Senioren ┬ wsjeugd@scharn.nl ┬ 06-22603183
┬ Marcel Eijkenboom ┬ Jeugd ┬ wsjeugd@scharn.nl ┬ 06-22603183

Commissie┬ Scheidsrechters

Naam Functie Emailadres Telefoon
┬ Danique Eijkenboom Jeugd en Senioren Danique2212@live.nl ┬ 06-37167827

Commissie Sponsoring

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Bestuur voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Sacha Habets Lid
Commissie Ledenadministratie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marc Vissers Ledenadministrateur ledenadministratie@scharn.nl 06-23408620
Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815


Commissie Sportiviteit en Respect

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ruud Goossens Voorzitter sportiviteit@scharn.nl ┬ –
Wubbo Mulder Bestuur sportiviteit@scharn.nl ┬ –
Lid sportiviteit@scharn.nl
Fred Leclaire Lid sportiviteit@scharn.nl 06-43734843
Vertrouwenspersoon
Naam Functie Emailadres Telefoon
Gerard van Winssen g.vanwinssen@xonar.nl 06-53668973
Commissie Kantinezaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
Rolf Martens Budgethouder rolf.martens@home.nl 043-3626269
Harry Duyckaerts Inkoop / planning harryduyckaerts@hotmail.com 06-55154693
Huub Steinbusch Accommodatie pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Commissie Toernooien
Naam Functie Emailadres Telefoon
┬ Hans van Deurse Voorzitter toernooien@scharn.nl 06-51540889
┬ Tomas Burlet Lid ┬ – ┬ –
┬ Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
┬ Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
┬ Dirk Lagerweij Lid dirk.lagerweij@gmail.com ┬ –
┬ Ton Pereboom Lid ┬ –
┬ Math Jongen Lid math.jongen@kpn.com 06-53186893
┬ Cheng Vermanen Bestuur c.vermanen@gmail.com 06-51597532
┬ Bj├Ârn Biesmans Lid
┬ Roger Schleipen Lid
┬ Richard vd Boorn Lid
Girls Cup Maastricht
Naam Functie Emailadres Telefoon
┬ Michiel Bemelmans Voorzitter jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
┬ Manon Pilet Secretaris girlscupmaastricht@scharn.nl 06-29544215
┬ Jolanda Smitsmans Budgethouder jsmitmans@gmail.com 06-53982480
┬ Siebolt Folkertsma Lid sietum@gmail.com 06-51887413
┬ Frans Thewissen Lid ┬ – 06-51363166
┬ Karin Penders Lid karinpenders1@gmail.com 06-11111677
┬ Tomas Burlet Lid
┬ Sacha Habets Lid
Commissie Activiteiten
Naam Functie Emailadres Telefoon
┬ Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
┬ Miep Goessen Lid miepgoessen@hotmail.com 043-3621279
┬ Oy Kroon Lid fam.kroon@kpnmail.nl 06-10413044
┬ Karin Kroon Lid nuju40gf@kpnmail.nl 06-81952290
┬ Nancy van de Boorn Lid ┬ –
┬ Tiny Spronken Lid ┬ –
┬ Denise Moust Lid ┬ –
┬ Katja Sleijpen Lid ┬ –
┬ Bjorn Biesmans Lid ┬ –

Commissie Website
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jordy Nypels ┬ Bestuur website cie j.nypels@home.nl
Cheng Vermanen ┬ Bestuur website cie c.vermanen@gmail.com 06-51597532
Stephan Viertel ┬ Bestuur website cie vicepenningmeester@scharn.nl
┬ Ton Pereboom ┬ Webmaster webmaster@scharn.nl
Tom Maussen ┬ Beheerder Facebook tom_maussen@live.nl ┬ –
Vacature! Beheerder social media

Commissie Accommodatiebeheer
Naam Functie Emailadres Telefoon
Wubbo Mulder Voorzitter secretariaat@scharn.nl
Jan Smeets Co├Ârdinator exploitatie accommodatie@scharn.nl 06-10481103
Bart Post Budgethouder b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
Huub Steinbusch Lid pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Jean Heunen Lid materialen@scharn.nl 06-41709975
Theo van den Heuvel Lid tvdheuvel@home.nl 06-41016521
vacature

Commissie Personeelszaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jolanda van Hooren Stage-co├Ârdinator stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Commissie Financi├źn
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jan Ramaekers Jeugd/toernooien jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
Miep Goessen Senioren miep.goessen@hotmail.com 043-3621279
Jolanda Smitsmans Belastingen jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
Rolf Martens Kantinezaken rolf.martens@home.nl 043-3626269
Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Bart Post Accommodatiebeheer b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815
Commissie Goede Diensten
Naam Functie Emailadres Telefoon
Henry Lahaye Voorzitter ┬ tom_maussen@live.nl ┬ –
Jean Petri Lid ┬ – ┬ –
Ton Aerts Lid ┬ – ┬ –