De organisatiestructuur van vv Scharn ziet er in seizoen 2019-2020 als volgt uit:

Hoofdbestuur

  Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Voorzitter
Wedstrijdzaken a.i.
Scheidsrechters a.i.
Sponsor commissie
voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Björn Flos Penningmeester penningmeester@scharn.nl
Stephan Viertel Vice-penningmeester
Meiden/dames
Kantine commissie
Website commissie
vicepenningmeester@scharn.nl
Roel Peters Secretaris
Kantine commissie
secretariaat@scharn.nl
Wubbo Mulder Sportiviteit & Respect
Accommodatie commissie a.i.
Michiel Bemelmans Activiteiten commissie
Jeugd commissie
Meiden/dames
Toernooi commissie
Girls Cup Maastricht
jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Patrick Cortenraede Jeugd commissie
Meiden/dames
pnmcortenraede@hotmail.com
François Frijns Jeugd commissie
Technische commissie
Kantine commissie
f.frijns@wxs.nl
Jordy Nypels Senioren commissie
Technische commissie
Website commissie
j.nypels@home.nl
Cheng Vermanen Jeugd commissie
Toernooi commissie
Website commissie
c.vermanen@gmail.com
Michel Ziesemer Senioren commissie
Technische commissie
michelziesemer@hotmail.com

 

Commissie Jeugd

Naam Functie Emailadres Telefoon
  Cheng Vermanen Voorzitter c.vermanen@gmail.com 06-51597532
  Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl  –
  Richard vd Boorn Materialen materialen@scharn.nl 06-20973643
  Jolanda van Hooren Stagiairs stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
  Marcel Eijkenboom TJ Coördinator ABC meijkenboom1@home.nl 06-22603183
  Marcel Eijkenboom TJ Coördinator DEF meijkenboom1@home.nl 06-22603183
  Marcel Eijkenboom JO19-coördinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
  Marcel Eijkenboom JO17-coördinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
  Marcel Eijkenboom JO15-coördinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
  Marcel Eijkenboom JO13-coördinator meijkenboom1@home.nl 06-22603183
  Armand Beijers JO11- en JO12-coördinator bayer_79@hotmail.com 06-52342545
Erik Blauwbroek JO8-, JO9- en JO10-coördinator kirstenerik@home.nl 06-53968052
  Michiel Bemelmans JO7-coördinator jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
  Roel Spronken JO7-coördinator roel.spronken@vodafone.com
  Jolanda Smitsmans Meisjes coördinator jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
  Hans van Deurse Toernooien toernooien@scharn.nl 06-51540889
Senioren/Technische commissie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Jordy Nypels Voorzitter j.nypels@home.nl
Michel Ziesemer Voorzitter michelziesemer@hotmail.com
François Frijns Hoofdbestuur f.frijns@wxs.nl
Mike Dreezens Lid mikedreezens@hotmail.com
Marcel Eijkenboom Jeugd meijkenboom1@home.nl 06-22603183
Miep Goessen Lid miep.goessen@hotmail.com
Henny Jamin Lid voorzitter@scharn.nl 06-28961112
Math Jongen Lid math.jongen@kpn.com 06-53186893
Huub Steinbusch Lid pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Roy van Wunnik Lid

Commissie Dames en Meisjes

Naam Functie Emailadres Telefoon
Jolanda van Hooren Algehele coördinatie jolandavanhooren@ziggo.nl 06-83603903
Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl
Patrick Cortenraede Bestuur
Stephan Viertel Bestuur
Jolanda van Hooren Technische coördinatie jolandavanhooren@ziggo.nl 06-83603903
Wedstrijdzaken wsjeugd@scharn.nl
Resie Soudant Lid
Ben Koetsier Trainer Dames

Commissie Wedstrijdzaken

Naam Functie Emailadres Telefoon
 Marcel Eijkenboom  Senioren  wsjeugd@scharn.nl  06-22603183
 Marcel Eijkenboom  Jeugd  wsjeugd@scharn.nl  06-22603183

Commissie Scheidsrechters

Naam Functie Emailadres Telefoon
 Danique Eijkenboom Jeugd en Senioren Danique2212@live.nl  06-37167827

Commissie Sponsoring

Naam Functie Emailadres Telefoon
Henny Jamin Bestuur voorzitter@scharn.nl 06-28961112
  Sacha Habets Lid
Commissie Ledenadministratie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marc Vissers Ledenadministrateur ledenadministratie@scharn.nl 06-23408620
  Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815


Commissie Sportiviteit en Respect

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ruud Goossens Voorzitter sportiviteit@scharn.nl  –
  Wubbo Mulder Bestuur sportiviteit@scharn.nl  –
  Lid sportiviteit@scharn.nl
  Fred Leclaire Lid sportiviteit@scharn.nl 06-43734843
Vertrouwenspersoon
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Gerard van Winssen g.vanwinssen@xonar.nl 06-53668973
Commissie Kantinezaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Rolf Martens Budgethouder rolf.martens@home.nl 043-3626269
  Harry Duyckaerts Inkoop / planning harryduyckaerts@hotmail.com 06-55154693
  Huub Steinbusch Accommodatie pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
Commissie Toernooien
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Hans van Deurse Voorzitter toernooien@scharn.nl 06-51540889
   Tomas Burlet Lid  –  –
   Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
   Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
   Dirk Lagerweij Lid dirk.lagerweij@gmail.com  –
   Ton Pereboom Lid  –
 Math Jongen Lid math.jongen@kpn.com 06-53186893
 Cheng Vermanen Bestuur c.vermanen@gmail.com 06-51597532
 Björn Biesmans Lid
 Roger Schleipen Lid
 Richard vd Boorn Lid
Girls Cup Maastricht
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Michiel Bemelmans Voorzitter jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
   Manon Pilet Secretaris girlscupmaastricht@scharn.nl 06-29544215
   Jolanda Smitsmans Budgethouder jsmitmans@gmail.com 06-53982480
   Siebolt Folkertsma Lid sietum@gmail.com 06-51887413
   Frans Thewissen Lid  – 06-51363166
   Karin Penders Lid karinpenders1@gmail.com 06-11111677
   Tomas Burlet Lid
   Sacha Habets Lid
Commissie Activiteiten
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
   Miep Goessen Lid miepgoessen@hotmail.com 043-3621279
   Oy Kroon Lid fam.kroon@kpnmail.nl 06-10413044
   Karin Kroon Lid nuju40gf@kpnmail.nl 06-81952290
   Nancy van de Boorn Lid  –
   Tiny Spronken Lid  –
   Denise Moust Lid  –
   Katja Sleijpen Lid  –
   Bjorn Biesmans Lid  –

Commissie Website
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Jordy Nypels  Bestuur website cie j.nypels@home.nl
 Cheng Vermanen  Bestuur website cie c.vermanen@gmail.com 06-51597532
 Stephan Viertel  Bestuur website cie vicepenningmeester@scharn.nl
 Ton Pereboom  Webmaster webmaster@scharn.nl
 Tom Maussen  Beheerder Facebook tom_maussen@live.nl  –
 Vacature!  Beheerder social media

Commissie Accommodatiebeheer
Naam Functie Emailadres Telefoon
Wubbo Mulder Voorzitter secretariaat@scharn.nl
  Jan Smeets Coördinator exploitatie accommodatie@scharn.nl 06-10481103
  Bart Post Budgethouder b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
  Huub Steinbusch Lid pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
  Jean Heunen Lid materialen@scharn.nl 06-41709975
  Theo van den Heuvel Lid tvdheuvel@home.nl 06-41016521
  vacature

Commissie Personeelszaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Jolanda van Hooren Stage-coördinator stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
 
Commissie Financiën
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Jan Ramaekers Jeugd/toernooien jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
  Miep Goessen Senioren miep.goessen@hotmail.com 043-3621279
  Jolanda Smitsmans Belastingen jsmitsmans@gmail.com 06-53982480
  Rolf Martens Kantinezaken rolf.martens@home.nl 043-3626269
  Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl 06-52767775
  Bart Post Accommodatiebeheer b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815
Commissie Goede Diensten
Naam Functie Emailadres Telefoon
Henry Lahaye Voorzitter  tom_maussen@live.nl  –
  Jean Petri Lid  –  –
  Ton Aerts Lid  –  –