De organisatiestructuur van vv Scharn ziet er in seizoen 2021-2022 als volgt uit:

Hoofdbestuur

  Naam Functie Emailadres Telefoon
Ben van Keulen Voorzitter
Commissie Sponsoring & Fondswerving
Commissie Sportiviteit & Respect
Commissie Seniorenzaken
voorzitter@scharn.nl
Marcel Andrien Penningmeester 
Commissie Financiën
Commissie Kantinezaken
penningmeester@scharn.nl
Marij van Bun Secretaris 
Secretariaat
Commissie Vrijwilligerszaken
secretaris@scharn.nl
Sokratis Panteleou Voorzitter Jeugd
Hoofd Jeugd Opleiding
hjo@scharn.nl
Richard van den Boorn Commissie Jeugdzaken
Commissie Dames/meisjes
boornr74@gmail.com
Michiel Bemelmans Activiteiten commissie
Toernooi commissie
Girls Cup Maastricht
jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
Franz  Kieszl Commissie Accommodatiebeheer accommodatie@scharn.nl

 
Commissie Jeugdzaken

Naam Functie Emailadres Telefoon
  Sokratis Panteleou Bestuur hjo@scharn.nl  –
  Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl  –
  Richard vd Boorn Materialen materialen@scharn.nl 06-20973643
  Jolanda van Hooren Stagiairs stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
  William Scheffer Organisatorisch Coördinator Jeugd oc-jeugd@scharn.nl  –
  Ernie Janssen JO17-JO19-coördinator ernie.janssen@hotmail.com  –
  Dave Hitz JO13-JO14-JO15-coördinator davehitz@hotmail.com  –
  Armand Beijers JO10-, JO11- en JO12-coördinator armandbeijers@gmail.com 06-52342545
  Michiel Bemelmans JO8- en JO9-coördinator jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
  Ben van Eijsden JO7-coördinator bvaneijsden@hotmail.com 06-22785797
  Swen Giesen Meisjes/dames coördinator meiden@scharn.nl 06-20605628
  Guillermo Kroon Technische Commissie Jeugd  –
  Bjorn Malik Technische Commissie Jeugd  –
  Danny Smeets Technische Commissie Jeugd  –
  Ben van Eijsden Technische Commissie Jeugd  –
  Bart Gorissen Technische Commissie Jeugd  –
  Lefty Bouts Technische Commissie Jeugd  –
  Raoul Schulteis Technische Commissie Jeugd  –
Senioren/Technische zaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
Ben van Keulen a.i. Voorzitter/Bestuur senioren@scharn.nl
Sokratis Panteleou Jeugd hjo@scharn.nl
Miep Goessen Lid
Henny Jamin Lid
Math Jongen Lid
Jack Moelands Lid
Huub Steinbusch Lid
Michel Ziesemer Lid

Commissie Dames/Meisjes
Naam Functie Emailadres Telefoon
Richard van den Boorn Bestuur boornr74@gmail.com
Swen Giesen Technische coördinatie meiden@scharn.nl 06-20605628
Vacature Algehele coördinatie 
Wedstrijdzaken wsjeugd@scharn.nl 06-575 550 32
Nancy van den Boorn Lid
Jolanda  Smitsmans Lid jsmitsmans@gmail.com 06-53982480 

Commissie Wedstrijdzaken

Naam Functie Emailadres Telefoon
Tomas Burlet  Senioren  wssenioren@scharn.nl 06-575 550 32
Tomas Burlet  Jeugd  wsjeugd@scharn.nl 06-575 550 32

Commissie Scheidsrechters

Naam Functie Emailadres Telefoon
Roger Schleipen Jeugd en Senioren scheidsrechters@scharn.nl
Loukianos Panteleou Jeugd en Senioren scheidsrechters@scharn.nl

Commissie Sponsoring & Fondswerving

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ben van Keulen Bestuur  voorzitter@scharn.nl
  Sacha Habets Budgetbeheerder  sponsoring@scharn.nl
Beatrice Dormans Lid  sponsoring@scharn.nl
Henny Jamin Lid  sponsoring@scharn.nl 06-28961112
  Jean Heunen Lid  sponsoring@scharn.nl
Luc Weijmans Lid  sponsoring@scharn.nl 06-29054225
Commissie Ledenadministratie
Naam Functie Emailadres Telefoon
Marc Vissers Ledenadministrateur ledenadministratie@scharn.nl 06-23408620
  Roger van Kan Contributie contributie@scharn.nl
Gerard Thiessen Contributie contributie@scharn.nl 06-21283815


Commissie Sportiviteit en Respect

Naam Functie Emailadres Telefoon
Ruud Goossens Voorzitter sportiviteit@scharn.nl  –
  Ben van Keulen Bestuur sportiviteit@scharn.nl  –
  Joep Peters Lid sportiviteit@scharn.nl  –
  Fred Leclaire Lid sportiviteit@scharn.nl  –
Vertrouwenscontactpersoon
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Gerard van Winssen vertrouwenscontactpersoon@scharn.nl  –
 
Commissie Kantinezaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Marcel Andrien Bestuur penningmeester@scharn.nl
  Eddy Creemers Algehele coördinatie kantine@scharn.nl
  Marij van Bun Werving & selectie kantine@scharn.nl
  Rolf Martens Budgetbeheerder kantine@scharn.nl
  Harry Duyckaerts Inkoop kantine@scharn.nl
  Huub Steinbusch Techniek kantine@scharn.nl
  Sacha Habets Planning week / Contacten leveranciers kantine@scharn.nl
  Charlotte van Keulen Planning weekend kantine@scharn.nl
Commissie Vrijwilligerszaken
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Marij van Bun Bestuur vrijwilligers@scharn.nl  –
   Miep Goessen Budgetbeheerder vrijwilligers@scharn.nl  –
   Sacha Habets Contractbeheer a.i. vrijwilligers@scharn.nl  –
   Jolanda van Hooren Stagecoördinatie stagecoordinator@scharn.nl  –
   Marc Vissers Ledenadministratie ledenadministratie@scharn.nl  –
   Vacature Acquisitie vrijwilligers@scharn.nl  –
   Vacature Acquisitie vrijwilligers@scharn.nl  –
Commissie Toernooien
Naam Functie Emailadres Telefoon
   Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 06-43006011
 Hans van Deurse Voorzitter toernooien@scharn.nl 06-51540889
   Tomas Burlet Lid  –  –
   Jan Ramaekers Budgethouder jan.ramaekers@kpnmail.nl 06-54363648
   Dirk Lagerweij Lid dirk.lagerweij@gmail.com  –
   Ton Pereboom Lid  –
 Cheng Vermanen Bestuur c.vermanen@gmail.com
 Björn Biesmans Lid
 Roger Schleipen Lid
 Richard vd Boorn Lid
Girls Cup Maastricht
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Michiel Bemelmans Bestuur jm.bemelmans@home.nl 043-3633551
   Manon Pilet Secretaris girlscupmaastricht@scharn.nl 06-29544215
   Sacha Habets Budgethouder budgetbeheerder@scharn.nl
   Karin Penders Lid karinpenders1@gmail.com 06-11111677
   Tomas Burlet Lid  –  –
  Jolanda van Hooren Lid stagecoordinator@scharn.nl 06-83603903
Commissie Activiteiten
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Michiel Bemelmans Bestuur activiteiten@scharn.nl 043-3633551
   Miep Goessen Lid activiteiten@scharn.nl 043-3621279
   Oy Kroon Lid activiteiten@scharn.nl 06-10413044
   Nancy van den Boorn Lid activiteiten@scharn.nl  –
   Tiny Spronken Lid activiteiten@scharn.nl  –
   Denise Moust Lid activiteiten@scharn.nl  –
   Katja Schleipen Lid activiteiten@scharn.nl  –
   Bjorn Biesmans Lid activiteiten@scharn.nl  –

Commissie Website
Naam Functie Emailadres Telefoon
 Vacature  Bestuur  c.vermanen@gmail.com
 Ton Pereboom  Webmaster webmaster@scharn.nl
 Tom Maussen  Beheerder Facebook tom_maussen@live.nl  –
 Vacature!  Beheerder social media

Commissie Accommodatiebeheer
Naam Functie Emailadres Telefoon
Franz Kieszl Bestuur accommodatie@scharn.nl
kleding@scharn.nl
  Jan Smeets Coördinator exploitatie  accommodatie@scharn.nl 06-10481103
  Bart Post Budgethouder  b.post22@kpnplanet.nl 06-54614049
  Huub Steinbusch Lid  pasquale_919@hotmail.com 06-47338880
  Ben van Keulen Externe contacten  benvankeulen@icloud.com
  Jean Heunen Lid  kleding@scharn.nl
 
Commissie Financiën
Naam Functie Emailadres Telefoon
  Marcel Andrien Bestuur penningmeester@scharn.nl
  Jan Ramaekers Jeugd/toernooien financien@scharn.nl
  Miep Goessen Senioren financien@scharn.nl
  Jolanda Smitsmans Belastingen financien@scharn.nl
  Rolf Martens Kantinezaken financien@scharn.nl
  Bart Post Accommodatie beheer financien@scharn.nl
Gerard Thiessen Contributie financien@scharn.nl
Sacha Habets Sponsoring financien@scharn.nl
Roy van Wunnik Assurantiën financien@scharn.nl